Купити квартиру в Дніпрі

Чи скоро в Дії з’явиться військовий квиток – пояснення Мінцифри

військовий квиток

Коли в додатку Дія з’явиться військовий квиток, розповів керівник розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.

За його словами, військовозобов’язаним не надсилатимуть повістки через Дію. У той же час, команда проєкту планує “рано чи пізно” впровадити електронний військовий квиток.

Про це Мстислав Банік сказав в інтерв’ю виданню The Village, передає НСН.

“Щодо повісток, то їх у Дії не буде”, сказав представник Мінцифри.

За словами Баніка, ще до початку повномасштабної війни урядом велася робота щодо приведення реєстру військовозобов’язаних в електронний вигляд. У межах цього процесу з’явилася можливість змінити місце прописки через Дію.

“Чоловікові потрібно було знятися з військового обліку та стати на облік в іншому місці, тому цього часто уникали, щоб повістка їх не знайшла. А якщо міняти місце реєстрації в Дії, ми просто повідомлятимемо, що певний громадянин змінив адресу”, розповів Банік.

Військовий квиток з’явиться у Дії

Чи скоро в Дії з'явиться військовий квиток - пояснення Мінцифри

Також представник Мінцифри прокоментував ухвалення Кабінетом міністрів постанови №1487, яка дозволяє використовувати мобільний додаток для подання особистих даних до військкоматів.

“(Це рішення) просто врегулювало питання деяких актів, які хаотично ухвалювали після 2014 року, і ми продовжуємо впорядковувати ці питання”,  запевнив Банік.

Водночас чиновник зазначив, що військовий квиток у додатку рано чи пізно з’явиться, проте зараз робота над цим у Мінцифри не ведеться.

“В Україні планують надсилати повістки через Viber”: стало відомо, які саме

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×