5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

54
54

Епіфаній призначив в.о. намісника Лаври в структурі ПЦУ: хто ним став

Епіфаній призначив в.о. намісника Лаври в структурі ПЦУ. Ним став архімандрит Авраамій (Лотиш), який першим перейшов з УПЦ МП до ПЦУ, передає НСН.

Він звернувся до митрополита Епіфанія  з проханням «затвердити його в числі братії» у складі монастиря ПЦУ у Лаврі, який було офіційно зареєстровано в кінці 2022 року. Водночас Епіфаній задовольнив його прохання та доручив виконувати обов’язки намісника Києво-Печерської Лаври у складі ПЦУ.

Епіфаній призначив в.о. намісника Лаври в структурі ПЦУ: відео

Виконуючий обов’язки намісника Лаври архімандрит Авраамій звернувся до братіїВиконуючий обов’язки намісника Лаври архімандрит Авраамій звернувся до братії

Після призначення на посаду, Авраамій звернувся до монахів Лаври, які поки що залишаються у складі УПЦ МП.

«Слід чесно визнати – наш дотеперішній намісник і священноначаліє в особі митрополита і Синоду крок за кроком формували сумну ситуацію, в якій ми опинилися. Замість діалогу – закритість і погрози. Замість усвідомлення необхідності правдиво, щиро і остаточно розірвати підлеглість Москві, що веде проти нас війну – туманні та половинчасті рішення і заяви, які кожен тлумачить як бажає. Замість пошуків шляхів єднання православних і примирення – розпалювання ворожнечі та протистояння», сказав священник.

Також він закликав монахів УПЦ МП і намісника  «залишитися в Лаврі в складі ПЦУ» під керівництвом митрополита Епіфанія.

Ще новини України:

Епіфаній закликав братію Києво-Печерської лаври до співпраці з ПЦУ (відео)

Намісник Києво-Печерської лаври заявив, що ченці УПЦ МП не будуть виселятися (відео)

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×