Купити квартиру в Дніпрі

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах мільйони

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах мільйони

Колишній нардепці в Україні загрожує 12 років тюрми. Вона разом зі спільниками організувала злочинну схему і «допомагала» ухилянтам, щомісяця «заробляючи» на цьому до 100 000 доларів на місяць.

Про це повідомляє Служба безпеки України, передають Новини України – НСН.

Служба безпеки ліквідувала ще одну масштабну схему ухилення від мобілізації. До оборудки причетна колишня народна депутатка, яка зараз входить до керівного складу столичного інституту з питань профілактичної медицини.

За даними слідства, посадовиця організувала масове виготовлення та продаж фіктивних документів про отримання групи інвалідності через професійні захворювання.

Основними клієнтами зловмисників були потенційні призовники, які планували використати підробку для зняття з військового обліку та незаконного виїзду за кордон.

«Заробляли» на ухилянтах мільйони

За наявними даними, щомісяця незаконна діяльність зловмисників на чолі з ексдепутаткою приносила «прибуток» у майже 100 тис. американських доларів.

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах до 100 000 доларів на місяць

Ця сума розподілялась між усіма спільниками, серед яких були двоє колег організаторки: завідувачі відділень медустанови, лікар-профпатолог та координатор протиправної діяльності медиків на Львівщині.

Також до «схеми» були залучені декілька посадовців медико-соціальних експертних комісій західного регіону.

За даними слідства, фігуранти діяли у складі організованого злочинного угруповання і пропонували своїм клієнтам повний пакет «документів» для ухилення від мобілізації.

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах до 100 000 доларів на місяць

Спочатку ухилянтів фіктивно оформляли на амбулаторне лікування, потім «діагностували» в них професійне захворювання, а далі призначали групу інвалідності.

У результаті комплексних заходів у Києві «на гарячому» затримано організаторку схеми та її спільника з Львівщини, який передавав їй «відкат» у розмірі 32 тис. доларів США.

Під час обшуків за місцями роботи і проживання фігурантів виявлено понад 40 млн грн, меддокументи та чорнові записи з обліком клієнтів.

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах до 100 000 доларів на місяць

Колишній нардепці загрожує 12 років: «заробляли» на ухилянтах до 100 000 доларів на місяць

На підставі зібраних доказів організаторці злочинного угруповання і чотирьом його учасникам повідомлено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за двома статтями Кримінального кодексу України:

  •  ч. 3 та ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням наданого їй службового становища);
  •  ч. 3 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.

За даними ЗМІ, йдеться про Ірину Сисоєнко від політичної сили “Самопоміч”, яка зараз входить до керівництва київського інституту з питань профілактичної медицини.

За даними джерел, йдеться про Ірину Сисоєнко, яка зараз входить до керівництва київського інституту з питань профілактичної медицини.

Ще новини України: Ухилення від мобілізації через релігійні переконання – яке покарання загрожує військовозобов’язаним

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×