Купити квартиру в Дніпрі

Зарплати вчителів у 2024-му році: скільки будуть отримувати освітяни

Зарплати вчителів

У бюджеті України наразі відсутні достатні фінансові ресурси для підвищення зарплати вчителів. Однак, планується підвищення мінімальної заробітної плати.

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, передає НСН.

Зарплати вчителів у 2024-му році: скільки будуть отримувати освітяни

“На жаль, ми не маємо достатньо зараз коштів на те, щоб підвищити вчителям зарплату відповідним чином, але в рамках загального підвищення мінімальної зарплати ми маємо два підвищення. Перше в січні, а друге в квітні. Після цього заробітна платня вчителя буде в межах від 10 до 15 тис. грн, в залежності від категорії надбавок та іншого”, — сказав міністр.

За словами Лісового, цього недостатньо, проте Міносвіти намагається зрозуміти, як зробити прозорою систему нарахування зарплати вчителям. У відомстві хочуть зробити ставку вчителя більш масивною в загальному тілі заробітної плати, а також кілька зрозумілих надбавок. Тому що наразі для вчителів існує близько 60 надбавок, і сам вчитель часто не розуміє, як формується його зарплата.

“Ми плануємо ці зміни, але з іншого боку ми прив’язуємо розмір заробітної плати до кваліфікації вчителя. Ми також виходимо з такого підходу, що ми повинні оцінювати всі робочі години вчителя, а не тільки так звані горлові години. Ми повинні оцінити і всі ті години, які вчитель мусить перебувати в школі і оплатити їх, ми плануємо нараховувати в майбутньому зарплатню вчителя, враховуючи його цифрові навички, володіння мовами”, — додав міністр освіти та науки України.

Раніше ми писали: У яких випадках можуть дитину відрахувати зі школи за прогули і яке покарання загрожує батькам

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×