Купити квартиру в Дніпрі

Ворог розстріляв 6 українських полонених в Авдіївці – подробиці

6 українських полонених в Авдіївці

Російські терористичні сили розстріляли 6 українських полонених в Авдіївці на позиції “Музей” (на “Зеніті). Про це повідомляє український моніторинговий проект DeepState, передає НСН.

Ворог розстріляв 6 українських полонених в Авдіївці

“Побратими впізнали бійців з відео, яке нещодавно поширилося московитами у мережі. (…) Через те, що позиції декілька днів були в оточенні, всім, хто був ходячий, довелося з боєм прориватися до основних сил. На жаль, було 4 неходячих хлопців (поранені) та 2 ще ходячих, які не мали шансів без евакуації пробитися”, – йдеться у повідомленні.

DeepState стверджує, що довгий час не ухвалювалося рішення про відхід з цієї позиції – доки 13 лютого не почав закінчуватися боєкомплект та запаси води. За даними проекту, тоді відбулася невдала спроба деблокувати позицію, під час якої кілька бійців і отримали поранення.

“Розуміючи вже трагедію та безперспективність оборони, було дано команду прориватися з боєм малими групами. Тут трапився неприємний інцидент, який вже описував інший боєць в інстаграмі, коли командир сказав про поранених “Кидайте їх нафіг і спалюйте все”. Біда ще в тому, що це почув саме поранений боєць”, – пише DeepState.

За даними проекту, 14 лютого, почався вихід малими групами, а пораненим пообіцяли евакуацію наступного дня. Як стверджує DeepState, з 5 пораненими залишився один із вцілілих бійців, а вже наступного дня близько опівдні на позицію зайшли окупанти і ще через добу російські пабліки розповсюдили кадри розстріляних бійців.

“Серія помилок і затягування з рішучими діями привели до такої трагедії. А ворог вчергове довів, що йому байдуже на всі правила війни”, – пише DeepState.

Раніше ми писали: Було прийнято рішення відійти: про ситуацію в Авдіївці зараз розповів Тарнавський

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×