Купити квартиру в Дніпрі

Порошенка не випустили за кордон: відомо причину

Порошенка не випустили за кордон

Колишнього президента України Петра Порошенка не випустили за кордон. Як стало відомо, саме перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заборонив йому виїхати. Про це він розповів в ефірі телемарафону, передає НСН.

Порошенка не випустили за кордон

“Він (Порошенко. — Ред.) вказував офіційною причиною (відрядження. — Ред.) участь у непарламентському заході, а в партійному — у саміті Міжнародний демократичний союз. Це спільнота партій, напевно, в яку входить “Європейська солідарність”. Він писав, що паралельно з цим будуть відбуватися ще якісь зустрічі високого рівня. За нашими внутрішніми документами і внутрішніми принципами, участь у партійних заходах допускається. Але, коли надійшов лист ДСК (для службового користування. — Ред.), який я не можу коментувати, ми були вимушені скасувати це відрядження”, — пояснив Корнієнко.

Порошенка не випустили за кордон

Порошенка не випустили за кордон

Своєю чергою політик зауважив, що у Верховній Раді “в штатному режимі” працюють у сфері парламентської дипломатії.

“Продовжується оформлення закордонних відряджень депутатах із різних депутатський фракцій і груп, зокрема і “Європейської солідарності”, — запевнив він.

Зазначається, що сам Петро Порошенко наголосив, що його відрядження підписав сам голова ВРУ Руслан Стефанчук.

“Я далекий від думки, що прикордонники діяли за власної ініціативи. Кожен може сам здогадатися, хто ж скасував документ… Те, що відбулося сьогодні на кордоні — це не дрібне шкідництво. Це — антиукраїнська диверсія”, — сказав він.

Раніше ми писали: Втрати ворога знову вражають: мінус 1280 солдат і 122 одиниці техніки – ситуація на фронті 1 грудня

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×