Купити квартиру в Дніпрі

Які спеціалісти зараз “на вагу золота” – у кого зросла зарплата

Українські роботодавці, у зв’язку з війною та дефіцитом робочої сили, підвищували рівень заробітних плат. Зокрема, в галузі роздрібної торгівлі оплата праці для деяких працівників зросла на понад чверть.

Про це ЗМІ розповіли в Асоціації ритейлерів України, передає НСН.

Які спеціалісти зараз “на вагу золота” – у кого зросла зарплата

Минулого року у багатьох сферах компанії підвищували заробітні плати, зокрема на ринку ритейл підвищували виплати співробітникам від 5% до 20%, а деяким спеціалістам — до 30%.

Зокрема, в середньому по ринку ритейлу охоронцю пропонували у січні 2023-го 11,15 тис. гривень, а на кінець року — 14,22 тис. гривень.

Касир рік тому отримував 12,43 тис. гривень, а в грудні зарплата зросла до 15,69 тис. гривень.

Керівник магазину на початку минулого року отримував зарплату у розмірі 25,942 тис. гривень, а в грудні — 27,1 тис. гривень.

Середня заробітна плата у продуктовому ритейлі в регіонах України:

  • найнижча у пекаря — 16,31 тис. гривень;
  • найвища у товарознавця — 18,47 тис. гривень.

Також фіксують серйозну різницю між зарплатами, які пропонують громадянам, і тим, скільки хочуть отримувати працівники. В Асоціації ритейлерів України розповіли, що різниця коливається від 6% до 38% залежно від професії.

Як відомо, з 1 січня поточного року мінімальна заробітна плата в Україні збільшилася з 6,7 тис. до 7,1 тис. гривень. Вона безпосередньо впливає на розмір багатьох виплат, зокрема мінімальну місячну зарплату і посадовий оклад працівників.

Ще новини України: У ворога шалені втрати в живій силі і техніці: що відбувається 6 березня на фронті

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×