Купити квартиру в Дніпрі

Чому полумʼя не блакитне і на що звернути увагу – пояснення Нафтогаз

Чому полумʼя не блакитне і на що звернути увагу – пояснення Нафтогаз

ГК «Нафтогаз України» закликає споживачів  звертати увагу на колір газу. В компанії назвали причини, чому полумʼя не блакитне

Компанія «Нафтогаз України» просить споживачів звертати увагу на колір полумʼя в газових побутових приладах. Він має бути виключно блакитним, в усіх інших випадках варто звертатися до газової служби.

Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує НСН.

«Існує поширений міф, що газ поганої якості горить не блакитним, а жовтим чи червоним полумʼям. Насправді до якості газу це явище не має жодного стосунку. Жовті та червоні відтінки полумʼя свідчать лише про те, що на пальник газового приладу надходить недостатньо повітря і газ згорає не повністю», – пояснили в «Нафтогазі».

Існує кілька причин, чому полумʼя на газових побутових приладах не блакитне.

Чому полумʼя не блакитне.

Чому полумʼя не блакитне і на що звернути увагу – пояснення Нафтогаз

Причини жовтих та червоних відтінків полумʼя:

  • неправильне регулювання подачі повітря в пальник або забруднення сопла пальника;
  • недостатня кількість кисню у приміщенні;
  • недостатній тиск.

«Отже, перше, що ви маєте зробити, коли бачите відмінний від блакитного колір горіння у ваших газових приладах – звернутися до служби газу», – наголошується в повідомленні.

Зазначається, що за низький тиск у системі відповідають облгази. Саме оператори ГРМ  усувають аварійні ситуації, лагодять розподільні мережі. Єдиний телефон служби газу – 104.

У компанії також зауважили, що самостійне втручання в роботу газових приладів є небезпечним і може призвести до витоків газу або інших нещасних випадків, наприклад, пожеж чи отруєння.

Ще новини України: Переплата за газ – Нафтогаз зробив важливе попередження для своїх клієнтів

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×