Купити квартиру в Дніпрі

В Іспанії злочинці грабували українських біженців – що відомо

В Іспанії затримали 10 членів угруповання, яке грабувало біженців з України в Аліканте та Мурсії. Загалом у зловмисників вилучили речей на 1,2 мільйона євро.

Про це повідомляє пресслужба Цивільної гвардії Іспанії, передає НСН з посиланням на Громадське.

Затриманими виявилися 7 громадян України та троє громадян росії — подружжя та їхній син. росіяни надавали транспорт для виїзду на пограбування.

Зловмисники спеціалізувалися саме на українських біженцях, оскільки ті брали з собою всі заощадження та цінні речі. Перші пограбування відбулися в середині 2022 року.

Підозрювані встановлювали системи геолокації в автівках постраждалих, щоб вивчати їхній розпорядок дня. Коли вони вивчали графік своїх жертв, то заходили в помешкання, зламуючи їх, але не завдаючи шкоди та майже не залишаючи слідів. Також члени угруповання тренувалися зламувати різні замки.

На транспорті, який надавали росіяни, угруповання стежило за жертвами та іноді серед білого дня виїздило на пограбування.

Загалом вартість усіх викрадених речей, які вилучила поліція, становить 1 250 000 євро. Зокрема у підозрюваних вилучили 92 700 доларів, 92 065 євро, ювелірні вироби, годинники, сумки, парфуми, окуляри, а також численні мобільні телефони, телефони, планшети, елементи геолокації, інструменти відмичок.

Розслідування триває, і правоохоронці не виключають нових затримань та виявлення нових пограбувань.

В Іспанії грабували українських біженців

В Іспанії станом на 26 лютого 2023 року зареєстровано 168 654 українських біженці.

Ще новини України та світу:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×