Купити квартиру в Дніпрі

Зламана щелепа і ніс – у Чехії чоловік побив українок. Запитав, звідки вони, а потім напав

У Чехії чоловік жорстоко побив українок, він накинувся на двох жінок з кулаками, коли дізнався, що вони з України.

Про це повідомляє видання Novinky, передає НСН.

Поліція розслідує інцидент, що стався в неділю, 13 серпня, у місті Пласи на півночі Пльзенського краю.

“Ми пішли з дітьми на карусель. Потім ми з Лілією сиділи на бордюрі і розмовляли. До нас під’їхала Škoda Octavia з причепом, і чоловік за кермом запитав, чи ми з України. Потім він від’їхав на кілька метрів, залишив машину заведеною і повернувся до нас”, описала ситуацію, що передувала самому нападу, старша українка.

За її словами, чоловік спочатку почав лаятися, а потім напав на них.

“Спочатку я отримала три удари кулаком в обличчя. Потім він почав тягнути мене за волосся, щоб я встала. Одразу ж накинувся на Лілію”, описала подальший розвиток подій постраждала Тетяна.

Вона скористалася моментом, коли нападник переключив свою увагу на її подругу. Вона швидко підбігла до його машини і витягла ключ із замка запалювання, щоб він не зміг поїхати.

“Я вже збиралась викликати поліцію, коли двоє інших чоловіків підійшли до мене ззаду і вдарили в спину, від чого я впустила ключ на землю. Перший нападник підняв його, сів у машину і поїхав геть. Назустріч нам вже йшли дві молоді дівчини і хлопець, які викликали поліцію і швидку допомогу, тому що Ліля лежала на землі, з обличчя текла кров”, продовжила Тетяна.

Сама вона відбулася лише синцями. Потім вона передала фотографію автомобіля з номерним знаком патрулю поліції, який прибув на місце події, і одночасно дала детальний опис нападника.

Ще одна українка, яка зазнала нападу, пам’ятає небагато. За словами регіонального фельдшера Андреа Дівішової, вона була доставлена каретою швидкої допомоги до відділення невідкладної допомоги Пльзеньської університетської лікарні з порушенням свідомості. Згідно з медичним висновком, вона отримала відкритий перелом щелепи, а також перелом вилиці та кісток носа.

Речниця поліції Єва Червенкова повідомила, що її колеги з’ясовують усі обставини справи. Вона не захотіла коментувати, чи вже вдалося затримати підозрюваного.

Самі постраждалі українки, які втекли до Чехії з дітьми через кілька тижнів після початку російської агресії, не можуть пояснити мотив нападу.

“Ми ні з ким не сварилися, нікого ні на що не провокували”, запевняють вони.

Однак, за їхніми словами, вони дещо пов’язують це з випадком позаминулого тижня, коли молодий українець зґвалтував і спробував вбити 15-річну дівчину в Пльзені.

“Цей вчинок викликав величезний резонанс, і ненависть людей до українців посилилася. Ми були замкнені в гуртожитку і боялися виходити на вулицю”, підсумувала Тетяна.

Мер міста Пласи Єва Кантор Порадкова розповіла, що поліція поінформувала її про цей випадок лише в загальних рисах. У цьому контексті вона звернула увагу на те, що Пласи є одним з населених пунктів з найбільшою кількістю українських біженців.

“Лише у місцевому гуртожитку їх проживає дві сотні. Але у нас ще не було жодного серйозного конфлікту”, додала мер.

Раніше ми писали: У Чехії українець зґвалтував і намагався вбити 15-річну дівчину. Подія спровокувала хвилю ненависті до українців

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×