Купити квартиру в Дніпрі

Українські чоловіки призовного віку не зможуть отримати паспорти за кордоном

Українські чоловіки з 18 до 60 років більше не зможуть отримати паспорти за кордоном. Уряд прийняв відповідну постанову

Про це повідомляють Новини України – НСН з посиланням на постанову Кабміну.

Згідно із внесеними до постанови змінами внесеними, отримання паспорта громадянина України чи закордонного паспорта українськими чоловіками віком від 18 до 60 років здійснюватиметься у територіальному підрозділі ДМС.

Українські чоловіки призовного віку не зможуть отримати паспорти за кордоном

Українські чоловіки призовного віку не зможуть отримати паспорти за кордоном

“Пересилання таких паспортів до відокремленого підрозділу або закордонної дипломатичної установи України для організації їх видачі не здійснюється”, – йдеться в тексті постанови.

Водночас дані вимоги не застосовуються до українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які мають право на перетин кордону під час воєнного стану.

Мобілізація в Україні

Наразі для чоловіків, які мають на утриманні троє та більше дітей, передбачена відстрочка від мобілізації. Однак за новою версією закону про мобілізацію, українців позбавлятимуть відстрочки від служби за несплату аліментів терміном понад три місяці.

У Міністерстві юстиції зазначили, що якщо заборгованість за аліментами є хоча б на одного з трьох і більше дітей, то цей громадянин втратить належну йому за законом відстрочку від мобілізації.

Ще новини України і світу: Усі консульства України призупиняють надавати послуги чоловікам призовного віку з 23 квітня – ЗМІ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×