Купити квартиру в Дніпрі

Ще одна країна ЄС планує скоротити виплати українським біженцям

В уряді Ірландії планують скоротити виплати українським біженцям. Із березня новоприбулі переселенці з України отримують зменшену допомогу

Останніми тижнями в Ірландії додатково розглядали рівень фінансової підтримки для українців, які тікають від війни.

Про це повідомляють Новини України – НСН з посиланням на The Irish Times.

Як повідомляється, тема виплат українцям буде порушена на сьогоднішньому засіданні комітету Кабінету міністрів з питань міграції або упродовж найближчих тижнів. Це питання вже обговорювалося у коаліції.

Зазначається, що у Партії зелених виступають проти подальшого скорочення підтримки переселенців з України з огляду на зростання українських біженців, які залишають Ірландію, щоб повернутися додому.

Ще одна країна ЄС планує скоротити виплати українським біженцям

Ще одна країна ЄС планує скоротити виплати українським біженцям

Із 14 березня 2024 року новоприбулі переселенці мають право на знижену тижневу допомогу в розмірі 38,80 євро на дорослого та 29,80 євро на дитину на щоденні витрати під час проживання у визначених центрах розміщення. Крім того, державою надається безкоштовне житло лише до 90 днів.

Для всіх інших українців, які при були до Ірландії раніше, діють щотижневі виплати. Їх сума складає 220 євро на дорослих. Також українські переселенці мають право проживати у державному житлі необмежений час.

Водночас в уряді Ірландії неодноразово казали, що в майбутньому можливе скорочення допомоги для всім біженцям з України.

Ще новини України: Українці у Європі – які країни скорочують допомогу для біженців у 2024 році

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×