Купити квартиру в Дніпрі

В Одеській області у лікарні померли породілля та немовля – що відомо

В Одеській області у лікарні померли породілля та немовля – що відомо

Під час кесаревого розтину в Одеській області у лікарні померли породілля та немовля. Причини смерті жінки та дитини встановлять після результатів судово-медичної експертизи

У Татарбунарах Одеської області у лікарні померли породілля та немовля. Правоохоронці розслідують обставини їхньої смерті.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Одеської області, передає НСН.

В Одеській області у лікарні померли породілля та немовля

В Одеській області у лікарні померли породілля та немовля

За даними правоохоронців, до лікарні доправили 40-річну жительку одного із сіл Лиманської громади з неуточненою вірусною інфекцією. Під час обстеження жінки лікарі зʼясували, що вона перебуває на 30-му тижні вагітності. На облік вона не ставала.

У медзакладі стан жінки погіршився і лікарі зробили кесарів розтин – дістали мертву дитину. Породілля померла на операційному столі, попередньо від набряку легень. Причини смерті жінки та дитини встановлять після результатів судово-медичної експертизи.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «природна смерть». Також відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали провадження за ознаками ст. 140ККУ.

Ще новини України: Чи потрібно платити «благодійні внески» у пологовому будинку – пояснення від НСЗУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×