Купити квартиру в Дніпрі

Меморіал: вбиті росією. Віктор Поліщук, 37 років, Вінниця, липень

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Віктор Поліщук

Меморіал: вбиті росією. Віктор Поліщук, 37 років, Вінниця, липень

Загиблі у Вінниці: Віктор Поліщук

Життя Віктора Поліщука відібрала російська ракета 14 липня 2022 року. Того дня Віктор мав зустрітися у Вінниці з гуртом «ВВ», якому допомагав організовувати благодійний  концерт, та опинився в епіцентрі вибуху.

Вікторові було 37 років. Народився і жив у Вінниці. Закінчив місцевий торгово-економічний інститут, де здобув фах маркетолога. Став підприємцем – мав власну поліграфічну компанію, яка друкувала рекламні матеріали і встановлювала відповідні банери.

Він обожнював гори, музику і катання сноуборді. Допомагав із організацією концертів, зокрема благодійних, у рідному місті. Під час повномасштабної війни багато волонтерив – робив укріплення за Вінницею, розвозив гуманітарну допомогу в дитячі будинки та лікарні, допомагав фізично і матеріально облаштувати укриття.

Рідні пригадують його душею компанії та справжнім життєлюбом.

Поховали Віктора Поліщука у Вінниці. У нього залишились дружина, донька, батьки і сестра.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×