Купити квартиру в Дніпрі

Зокрема, прифронтовим регіонам: Японія передала 1800 габіонів для захисту критичної інфраструктури України

Японія передала Україні 1800 габіонів для захисту критичної інфраструктури. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад територій та інфраструктури України, інформую НСН. Їх направлять, зокрема, прифронтовим регіонам, які найбільше страждають від ворожих атак.

Уряд Японії продовжує надавати системну допомогу у відновленні України. В рамках співпраці між двома країнами Японія оголосила про передачу Україні 1800 габіонів — захисних конструкцій для об’єктів критичної інфраструктури.

Перші 320 з них вже доставлені. Церемонія передачі габіонів відбулася за участі заступниці Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександри Азархіної, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Кунінорі Мацуди та заступника головного представника Японського агентства міжнародного співтовариства (JICA) в Україні Сатоші Сугімото.

Зокрема, прифронтовим регіонам: Японія передала 1800 габіонів для захисту критичної інфраструктури України

 «Забезпечення першого рівня захисту критичної інфраструктури вимагає злагодженої роботи уряду, міжнародних партнерів та операторів критичної інфраструктури. Завдяки партнерській допомозі Уряду Японії ми отримали додаткові спроможності пасивного захисту важливих інфраструктурних об’єктів. Це надзвичайно важливо для посилення стійкості України в умовах війни. Ми цінуємо надійну і послідовну підтримку Японії у питаннях надання необхідної комунальної техніки постраждалим від війни громадам, управління відходами руйнувань, гуманітарного розмінування та захисту критичної інфраструктури», – зазначила заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна під час передачі.

Зокрема, габіони прифронтовим регіонам

Габіони будуть розділені між усіма лінійно-виробничими управліннями компанії Оператор ГТС України.

Зокрема це стосується прифронтових регіонів, які потребують найбільшого захисту своїх критичних об’єктів. Решту габіонів Оператор ГТС отримає найближчим часом. Захисні споруди будуть встановлені одразу після прибуття на об’єкти для посилення захисту від атак.

Ще новини України і світу: Переможницею конкурсу «Міс Японія» стала українка Кароліна Шийно

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×