Купити квартиру в Дніпрі

Кіберфахівці ГУР зламали міноборони росії – отримано секретні документи

Кіберфахівці ГУР зламали міноборони росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України вранці 4 березня, передає НСН.

Софт, шифри, секретні документи — кіберфахівці ГУР зламали міноборони росії, – йдеться у повідомленні

Зазначається, що кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора росії ― у результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони рф.

Кіберфахівці ГУР зламали міноборони росії – отримано секретні документи

Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо рф, а також ― масивом секретної службової документації російського міністерства війни.

Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між >2000 структурних одиниць силового відомства росії.

Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок.

Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів мо рф, а ще заступників, помічників, спеціалістів ― усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ».

Кіберфахівці ГУР зламали міноборони росії – отримано секретні документи

У розпорядженні воєнної розвідки України, наприклад, опинилась службова документація заступника міністра оборони рф ― іванова тімура вадімовіча. Цей заступник шойґу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною, – зазначається у повідомленні

Підкреслюється, що робота у кіберпросторі росії, спрямована на перешкоджання й параліч діяльності відповідальних за війну проти українського народу силових органів та посадовців держави-агресора, триває. Тож далі буде.

Ще новини України: Українські хакери зламали російську програму керування ворожими дронами: деталі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×