Купити квартиру в Дніпрі

Сирський відвідав у лікарні пораненого військового кореспондента і закликав згадати його загиблих колег

Сьогодні, 16 лютого, у День військового кореспондента, новий Головнокомандувач ЗСУ Олексанлр Сирський відвідав пораненого воєнкора програми «Крим.Реалії» Радіо Свобода Дмитра Євчина. А також закликав вшанувати пам’ять його загиблих колег. Про це розповів сам Головком, передає НСН.

Сирський закликав згадати його загиблих колег

Сирський нагадав, що 17 січня журналіст Дмитро Євчин і оператор Микита Ісайко висвітлювали події на передовій у районі Роботиного Запорізької області. Унаслідок мінометного обстрілу Дмитро Євчин зазнав осколкового поранення в ногу.

Після того, як пораненому журналісту надали першу допомогу українські бойові медики разом з оператором, його евакуювали до стабілізаційного пункту в сусідньому селі, а звідти перевезли до лікарні в Запоріжжі. Нині життю Дмитра нічого не загрожує, він перебуває на лікуванні і реабілітації у Києві.

Подякував Дмитрові за його важливу журналістську роботу і громадянську відвагу та побажав йому швидкого одужання, – написав Сирський

Сирський відвідав у лікарні пораненого військового кореспондента і закликав згадати його загиблих колег

За особисту мужність, професіоналізм, самовідданість під час виконання журналістських завдань в районі бойових дій та об’єктивне й неупереджене інформування суспільства про героїзм воїнів Збройних Сил України під час відсічі широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави, Сирський вручив Дмитрові коїн Головнокомандувача Збройних Сил України.

Сирський відвідав у лікарні пораненого військового кореспондента і закликав згадати його загиблих колег

Сирський відвідав у лікарні пораненого військового кореспондента і закликав згадати його загиблих колег

Сирський закликав згадати загиблих журналістів

Шановні бойові побратими і посестри, військові журналісти, пресофіцери та воєнкори! Сьогодні, 16 лютого ми вшановуємо українських військових журналістів, пресофіцерів і воєнкорів, – звернувся до українців Сирський

Він нагадав, що саме 16 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання, в районі міста Дебальцеве загинув кореспондент телерадіокомпанії «Бриз» Міністерства оборони України, капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

З 2018 року, за ініціативи військових журналістів, відповідно до рішення міністра оборони цей день став днем вшанування праці військових журналістів.

За десять років російсько-української війни я особисто переконався наскільки важлива робота військових журналістів, пресофіцерів та воєнкорів. Ворог веде проти нас гібридну війну. Окрім щоденних штурмів позицій наших військ, ракетних та авіаційних атак, – російські загарбники обстрілюють нас інформаційно. Вони підступно атакують нас своїми фейками, намагаючись щоденно, щохвилини посіяти в українському народі паніку і зневіру, щоб підірвати наш непереможний дух до боротьби і перемоги, – написав Сирський

Він додав, що російські терористи бомбардують країни вільного світу своєю брехливою пропагандою – намагаючись підірвати підтримку України у її визвольній боротьбі, зірвати постачання зброї та гуманітарної допомоги і головне – зруйнувати світову антипутінську коаліцію.

російській брехні і пропаганді ми можемо протиставити єдину дієву зброю – це правду! Правда про боротьбу і незламність нашого народу, правда про героїзм наших українських захисників і захисниць, правда про злочини кремля в Україні, правда про геноцид українців, який здійснюють російські терористи.

Це все можливо тільки завдяки невтомній праці українських воєнкорів – цивільних українських журналістів, військових журналістів і пресофіцерів, які пройшли разом з українськими миротворцями всі «гарячі точки» світу, які з 2014 року пройшли всі стежки війни в Україні, які щоденно під обстрілами, пліч-о-пліч з нашими воїнами, щоб повідомити своїм читачам, глядачам та радіослухачам правдиві і свіжі новини про сучасну боротьбу українського народу за свою свободу і незалежність! Щиро дякую сьогодні вам за вашу мужність і жертовність! – написав Головком

Він закликав згадати всіх побратимів і посестер, загиблих українських військових журналістів.

Багатьох з них знав особисто, – додав Сирський і назвав імена цих журналістів.

Це:

  • Дмитро Лабуткін,
  • Герой України Віктор Гурняк,
  • автор першого в Україні військового реаліті Рекрут UA Олексій Чубашев,
  • Олег Задоянчук,
  • Олександр Махов,
  • Віктор Дудар,
  • Олександр Бондаренко.

Читайте також: Родина Сирського,  кар’єра,  нагороди – 11 фактів з біографії нового Головнокомандувача ЗСУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×