Купити квартиру в Дніпрі

Використати Запорізьку АЕС як ядерну бомбу неможливо – Михайло Шейтельман

Використати Запорізьку АЕС як ядерну бомбу неможливо – політтехнолог пояснив, чому це нереально.

Звинувачення росії, що Україна сама обстрілює ЗАЕС – надзвичайно абсурдні. Взагалі незрозуміло, що окупанти хочуть досягнути завдяки цьому ядерному шантажу.

Про це 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман, передає НСН.

Навіщо підривати Запорізьку АЕС

З початку повномасштабного вторгнення росія постійно намагалася дискредитувати Україну. Її звинувачення були абсолютно брехливими, але там простежувалася хоча б якась логіка.

А ситуація навколо Запорізької АЕС – це абсурд. Як можна взагалі повірити, що Україна хоче підірвати атомну електростанцію на своїй території. Важко сказати, на кого це розраховано.

“Використати Запорізьку АЕС як атомну бомбу неможливо. Це некерована річ… І погрожувати підірвати ЗАЕС при тому, що там перебувають самі ж окупанти…”,зазначає Шейтельман.

Він наголошує, що логіки в діях окупантів абсолютно немає. Можна умовно припустити, що вони таки підірвуть Запорізьку АЕС. Але наслідки тоді будуть зовсім неконтрольованими: радіоактивна хмара може піти як на росію, так і на тимчасово окуповані території.

“Ти ж не можеш керувати, куди це все піде. Це ж на твої (окупантів – ред.) війська підуть на окуповані території. В чому сенс?”,говорить Шейтельман.

“Ситуація близька до Фукусіми”- інженер ЗАЕС

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×