5 /5
Based on 5 ratings
602
Україна
602

Як українцям отримати допомогу від ООН у відділеннях Нової пошти

ООН

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати допомогу від ООН у відділеннях Нової пошти.

Як це зробити розповідає НСН з посиланням на Факти ICTV.

Допомога українцям від ООН

Раніше Кабмін затвердив постанову про додаткові виплати ВПО у рамках спільного проєкту зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

“Виплата допомоги в рамках реалізації проєкту здійснюється додатково без подання окремого звернення внутрішньо переміщеною особою на підставі відомостей, що містяться в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, незалежно від отримання особою інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”, йдеться у документі.

Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 грн один раз на місяць на кожного члена родини, але не більш як для трьох осіб.

Гроші надходитимуть протягом трьох місяців через систему Міжнародних грошових переказів Western Union на території України.

Хто зможе отримати допомогу від ООН

Виплата допомоги в межах реалізації проєкту здійснюється додатково, без подання окремого звернення ВПО.

Тобто, потрібно бути оформленим як ВПО, а додатково звертатись до ЦНАПу не потрібно. На ваш контактний номер мобільного телефону має надійти повідомлення від Всесвітньої продовольчої програми ООН з кодом та інформацією про те, як отримати грошовий переказ.

Як українцям отримати допомогу від ООН у відділеннях Нової пошти

Як отримати виплати від ООН на Новій пошті

У пресслужбі Нової пошти повідомили, що люди, які були вимушені переїхати в інші регіони через війну та яким нарахована допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН, можуть отримати її у відділеннях НП.

Під час оформлення фінансової допомоги потрібно обрати спосіб отримання допомоги – Нова пошта. Далі вам має надійти повідомлення з кодом від партнера ООН в Україні.

Як отримати виплати:

  • прийдіть до найближчого відділення;
  • повідомте оператору, що вам необхідно отримати переказ від Western Union;
  • назвіть ваш код;
  • покажіть відповідний документ, який ідентифікує вашу особу.

А з питаннями щодо нарахування грошової допомоги можна звертатися на гарячу лінію Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за телефоном 080030771.

В яких областях переселенці можуть додатково отримати 2200 гривень

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×