Купити квартиру в Дніпрі

Меморіал: вбиті росією. Олексій Путятін, 7 років, Харків, лютий

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Олексій Путятін

Меморіал: вбиті росією. Олексій Путятін, 7 років, Харків, лютий

Загиблі діти України: Олексій Путятін

Олексієві Путятіну з Харкова було сім років. Його життя відібрала російська армія 9 лютого 2024-го.

Тієї ночі ворог атакував місто безпілотниками. Внаслідок влучання по нафтобазі стався витік пального. Стрімко спалахнула пожежа. Вогонь охопив житлові будинки. Зокрема, загорілося помешкання, в якому жили Олексій із мамою Ольгою, татом Григорієм та молодшими братиками Михайликом і Павликом. Усі вони загинули.

Олексій навчався онлайн у другому класі гімназії №21 у Харкові. Обожнював малювати, майструвати і ліпити різноманітні фігурки – як-от машинки чи роботів. Грався з молодшими братами, усі троє зростали веселими і дружніми.

«Я просила дітей надсилати свої фото з роботами, які вони виконали, але Олексій фотографуватися не любив. Лише фото робіт надсилав. Він мав дуже гарний почерк! Коли йому було щось цікаво, не боявся вступати в діалог. Декілька разів ми зустрічались поза уроками на базі навчального закладу. Гімназія у нас маленька, паралелей нема. А оскільки маємо гарне укриття, то була можливість зустрітись, познайомитись. Там ми танцювали, що Олексієві надзвичайно подобалося…», – розповіла класна керівниця Оксана Леонідівна.

Через повномасштабне російське вторгнення родина Олексія кілька разів змушена була покидати Харків, однак згодом все ж поверталась додому…

В Олексія Путятіна залишилися дві бабусі, тітка, дядько та інші рідні.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×