31
31

Меморіал: вбиті росією. Аліна Осуховська, 38 років, Покровськ, січень

Меморіал: вбиті росією. Аліна Осуховська, 38 років, Покровськ, січень

Вбиті росією. Аліна Осуховська загинула разом з сином, цивільним чоловіком, племінником і сестрою від російської ракети.

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Аліна Осуховська

Меморіал: вбиті росією. Аліна Осуховська, 38 років, Покровськ, січень

Загиблі у Покровську: Аліна Осуховська

Життя Аліни Осуховської відібрала російська ракета у Покровську Донецької області.

6 січня 2024 року ворог вдарив по житлових будинках міста. Поруч із Аліною загинули її неповнолітній син Іван, цивільний чоловік Сергій Бурлачук, а також сестра Ангеліна зі своїм сином Глібом.

Аліні Осуховській було 38 років. Вона родом із Авдіївки, що на Донеччині. У мирний час працювала на автозаправній станції в рідному місті, а потім на заводі. Після смерті першого чоловіка сама виховувала сина.

Вона була просто чудовою людиною, неймовірною подругою. Завжди весела, життєрадісна. Нам постійно було про що поговорити. Справедлива і добра, такою я її запамʼятаю. А Іван був для неї всім – єдиний, улюблений син, – розповіла близька подруга Аліни, Яна Матющенко

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×