Купити квартиру в Дніпрі

Меморіал: вбиті росією. Катерина Шамраєва, 11 років, Лиманський район, травень

Вбиті росією. Катерина Шамраєва. Була веселою, товариською дівчинкою. Обожнювала малювати. Мала багато друзів…

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Катерина Шамраєва

Загиблі діти України: Катерина Шамраєва

Загиблі діти України: Катерина Шамраєва

11-річна Катерина Шамраєва загинула у селищі Дробишеве Лиманського району Донецької області. У травні 2022 року, вийшовши з укриття на подвір’я, дівчинка отримала осколкове поранення, яке було несумісним із життям.

Катерина народилася 16 серпня 2010 року у Дробишевому. Разом із родиною перебувала там і на початку повномасштабного російського вторгнення. Ходила до шостого класу Дробишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради. Обожнювала малювати. Мала багато друзів.

«Із першого року навчання Катерина проявила себе як здібна, працелюбна учениця. Мала високий рівень досягнень з усіх предметів, активно брала участь у шкільних та позашкільних заходах. Була веселою, товариською дівчинкою», – розповіли у навчальному закладі

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×