23
23

Меморіал: вбиті росією. Максим Андросенко, 34 роки, Чернігівщина

Меморіал: вбиті росією. Максим Андросенко, 34 роки, Чернігівщина

Вбиті росією. Максим Андросенко працював експедитором на хлібокомбінаті. Допомагав забезпечував людей хлібом та іншими харчами. Ворог атакував його автомобіль. Машина загорілася і чоловік загинув.

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Максим Андросенко

Максим Андросенко

Загиблі на Чернігівщині: Максим Андросенко

Життя Максима Андросенка відібрала російська армія 13 квітня 2024 року. Близько 10.00 вранці ворог атакував цивільний автомобіль, який їхав дорогою між селами Новгород-Сіверської громади на Чернігівщині. Унаслідок обстрілу легкова машина загорілась, а чоловік зазнав смертельних поранень.

Наприкінці березня Максимові виповнилося 34 роки. Він жив у місті Новгород-Сіверський. Працював експедитором на Глухівському хлібокомбінаті. Допомагав забезпечував людей хлібом та іншими харчами.

«Жителі села Іваньків Понорницької громади, яких він обслуговував, будуть завжди пам’ятати його як щиру, уважну, привітну і відповідальну за свою справу людину. Дякуємо родині за добре виховання», – написала про нього Марія Дерюга

«Максимка – так називали тебе друзі. Він дійсно був завжди наповнений щирістю та добротою і допомагав людям…» – додала Яна Кірієнко, яка знала загиблого

У Максима Андросенка залишилися батьки, донька та інші рідні.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×