41
41

Меморіал: вбиті росією. Сергій Поліщук, 9 років, Одеса, березень

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Сергій Поліщук

Меморіал: вбиті росією. Сергій Поліщук, 9 років, Одеса, березень

Загиблі діти України: Сергій Поліщук

Життя Сергія Поліщука відібрала російська армія 2 березня 2024 року, поціливши безпілотником по багатоповерхівці в Одесі. Поряд не стало мами Тетяни, вітчима Олега і молодших сестер Злати та Єлизавети.

Сергієві Поліщуку було девʼять років. Спершу хлопчик із рідними жив у селі Раухівка на Одещині. Маленьким переніс кілька операцій через вроджену ваду серця. Згодом сім’я переїхала до Маріуполя, де мама і вітчим проходили військову службу.

Коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, Сергій із сестрою Златою та старшим братом Владом повернулись до бабусі в Одеську область.

У 2023-му у них зʼявилась сестричка Ліза. Останній час сімʼя жила в Одесі на проспекті Добровольського. Сергій ходив до четвертого класу місцевої школи.

«Це були дуже добрі, світлі, позитивні діти», – сказала тітка Олена Цуркаленко

У Сергія Поліщука залишився брат, тітки, бабуся, дідусь та інші рідні.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×