5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

836
836

В Україну завезли небезпечне печиво: як воно виглядає

В Україну завезли небезпечне печиво. Воно було виготовлене в Румунії та має високий вміст акриламіду, передає НСН.

У печиві виявили високий вміст акриламіду. Його виробник: Ro Star S.A., Romania. Воно експортувалося з Польщі (оптовик: VYV DISTRIBUTION Sp. z o.o., Poland). В Україну небезпечне печиво надходило до «ТзОВ «Львівімпорт», вул. Володимира Великого, 2, м. Львів, 79021».

«Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з  обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»», йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

В Україну завезли небезпечне печиво

Акриламід – органічна сполука, амід акрилової кислоти складу CH2CHCONH2. Має високу розчинність у воді, спиртах. Проявляє сильні нейротоксичні властивості. Ознаки отруєння цією сполукою проявляються лише через тиждень. Симптоми ураження: посилене потовиділення на руках і ногах, оніміння або навіть параліч кінцівок. Контакт акриламіду з очима спричиняє ураження кон’юнктиви та пошкодження рогівки ока. Вдихання пари або пилу може призвести до серйозного ураження нервової системи.

В Україну завезли небезпечне печиво: як воно виглядає

Якщо ви побачили небезпечний продукт, то одразу ж повідомте Головне управління Держпродспоживслужби за телефонами (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Що таке балістичне озброєння та яку небезпеку воно несе для України

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×