Купити квартиру в Дніпрі

Ціни на бензин можуть злетіти майже на 2 гривні: коли очікувати здорожчання

Очікується значне підвищення цін на бензин та дизельне пальне в Україні найближчим часом. Сергій Куюн, директор Консалтингової компанії “А-95”, вважає, що ціни можуть зрости на 2 гривні за літр. Про це пише Телеграф, передає НСН.

Ціни на бензин можуть злетіти майже на 2 гривні

Щодо термінів, на думку Куюна, подорожчання відбудеться протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Відповідно до інформації, наданої Консалтинговою групою “А-95”, середні ціни на різні види пального виглядають наступним чином: бензин марки “А-95+” коштує 54,30 грн/літр, “А-95” – 50,91 грн/літр, “А-92” – 47,58 грн/літр, а дизельне пальне – 51,14 грн/літр. Якщо брати до уваги провідні АЗС, то тут найбільші ціни на пальне на OKKO, WOG, Shell та UPG.

Так, наприклад, в разі підвищення вартості пального, на деяких заправках ціна бензину може перевищити 60 грн/літр. Зокрема, це стосується “А-95+”, який зараз коштує на OKKO та WOG 56,99 грн/літр. Тобто, після ймовірного підвищення його вартість становитиме 59 грн/літр. Ще далі пішов Shell та його 57,49 грн/літр за “А-95+”. Тут його ціна може взагалі перевалити за 59 грн\літр. Абсолютне лідерство належить SOCAR, де заправитися “А-95+” можна за 58,99 грн/літр. Таким чином, після перегляду вартості, тут ціна може сягнути 61 грн/літр.

Щодо “А-95”, то тут найбільша вартість знову на OKKO, WOG та Shell. На перших двох він коштує 54,99 грн/літр, а на Shell — на гривню дешевше. Інші АЗС тримають рівень вартості цього виду пального на 50 грн/літр і нижче. Тобто, після ймовірного підвищення, ціна “А-95” на найдорожчих АЗС ще ближче підійде до 60 грн/літр, а на інших перевалить за 50 грн\літр.

Із дизельним пальним ситуація майже аналогічна. Найдорожче він оцінюється на WOG та OKKO, де коштує 54,99 грн/літр. Далі йде Shell із 53,99 грн/літр. Інші АЗС — так само, або тримають рівень близький до 50 грн/літр, або нижче. Виключеннями є Neftek у Дніпропетровській області, де він коштує 52,99 грн/літр, “Паралель” — у Донецькй області (55,99 грн/літр) та SOCAR (55,99 грн/літр). Тож, бачимо, що тут також вартість поступово йде до 60 грн/літр, якщо ціни все ж піднімуть.

Раніше ми писали: В Україні змінились ціни на фрукти та ягоди: що здорожчало найбільше

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×