Купити квартиру в Дніпрі

Навіщо в Авдіївку перекинули Третю штурмову бригаду – відповідь військового

Максим Куринський, військовослужбовець 26-го окремого стрілецького батальйону 47-ї ОМБр, що бере участь в бойових діях на Авдіївському напрямку, пояснив, навіщо в Авдіївку перекинули Третю штурмову бригаду. Передає НСН.

Навіщо в Авдіївку перекинули Третю штурмову бригаду

Як пояснив військовий, у бійців Третьої штурмової бригади були особливі завдання у місті. Їх не просто так завели в місто, коли готувався вихід основних підрозділів, що утримували Авдіївку.

“Навіть для того, щоб зробити маленьке переміщення або вивезти кого треба, потрібна вогнева підтримка або інша. Я все ж таки вважаю, що саме для того. Перелік завдань Третьої штурмової я не знаю, але з їхньою допомогою все ж таки відбулись ті відведення, про які ми з вами говорили. Можливо, ще виконання яких завдань за ними стоїть. Наскільки я знаю, вони дуже вдало впоралися зі своїм завданням”, – відповів воїн.

За його словами, штурми Авдіївки велися в основному силами Шторм-Z та Шторм-V. Можливо, були залучені мобіки.

“Максимальних зусиль на цьому напрямку ворог зосередив. Щоденно – до тисячі військовослужбовців у ворога приблизно втрат, десь така кількість. На мою думку, довго це тривати не буде, майбутнє це покаже”, – додав військовий.

Куринський зазначив, що важко прогнозувати розвиток подій на Авдіївському напрямку на наступний тиждень. Втім, військові налаштовані досить позитивно.

Раніше ми писали: Вранці 17 лютого Повітряні сили знищили одразу три російських винищувачі – стало відомо, на якому напрямку

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×