Купити квартиру в Дніпрі

Як змінилась тактика окупантів на Східному напрямку – розповіли у Силах оборони

Речник Національної гвардії України полковник Руслан Музичук прокоментував, як змінилась тактика окупантів на Східному напрямку

Про це він розповів під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 16 квітня 2024 року, передає НСН.

Руслан Музичук повідомив, що військовослужбовці НГУ, які виконують завдання на східних напрямках, відмічають, що ворог останнім часом не залучає великі підрозділи для спроб штурмів.

Як змінилась тактика окупантів на Східному напрямку – розповіли у Силах оборони

Як змінилась тактика окупантів на Східному напрямку – розповіли у Силах оборони

Руслан Музичок

За словами Музичука, замість того, щоб штурмувати українські позиції за допомогою взводу чи роти, армія рф залучає групи до двох відділень, посилених бронетехнікою.

«З’являється багато відео, що ворог намагається для таких штурмів, зокрема штурмів маленьких піхотних груп, застосовувати  малогабаритну автомобільну техніку, не зважаючи на те, що вона не має ніякого захисту», — розповів речник НГУ

Як пояснив Руслан Музичук, подібний транспорт дає змогу раптово наближатися до позицій і виконувати завдання, щоб створити вигідну ситуацію для наближення чергової групи піхоти чи для її закріплення.

«Зараз ми бачили, наприклад, штурми по південних напрямках з використанням баггі, з використанням звичайних автомобілів, задачею яких є швидке підвезення піхоти, іноді підвезення безпілотних груп», — прокоментував речник НГУ.

За його словами, для відбиття ворожих атак найкраще допомагає артилерія та протитанкові ракетні комплекси. Також він зазначив, що минулого тижня приблизно 70% ворожої бронетехніки військові знищили завдяки застосуванню дронів.

Ще новини України: 15 квітня на фронті: ворог активізувався на Запоріжжі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×