Купити квартиру в Дніпрі

Як працюватимуть українські лікарні в умовах відсутності електроенергії – МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як працюватимуть українські лікарні в умовах відсутності електроенергії

Лікарні в Україні не зачинятимуться навіть в умовах блекауту. Однак медустановам необхідно буде скоротити кількість приміщень, що використовуються.

Про це 25 листопада розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телемарафону, повідомляє НСН

Лікарні в умовах відсутності електроенергії не зупинятимуться

Як працюватимуть українські лікарні в умовах відсутності електроенергії - МОЗ

“Лікарні не закриватимуть, але в певних лікарнях буде переглянуто підхід та оптимізовано використання приміщень для того, щоб сконцентрувати все на менших площах”, — зазначив Ляшко..

За його словами, оптимізація приміщень дозволить легше пройти осінньо-зимовий період, зокрема після настання сильних холодів.

“Коли менша площа, її простіше опалювати, використовуючи джерела живлення, якщо буде відключення від централізованого теплопостачання”, – зазначив міністр.

Ляшко також розповів, що  МОЗ визначило два рівні лікарень: ті, які можуть працювати без централізованого енергопостачання, і ті, які можуть обійтися без централізованого тепло- та водопостачання.

“Саме на цих лікарнях і сформується основна мережа медустанов, які в цей складний осінньо-зимовий період мають забезпечити медичну допомогу. Ми розуміємо, що в цих лікарнях на 100% працюватиме все обладнання, яке підключатиметься до енергопостачання”, — пояснив Ляшко.

Як працюватимуть ПриватБанк, Ощадбанк та інші банки в умовах блекауту

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×