Купити квартиру в Дніпрі

Лунають сирени і вибухи, горять шини: масштабний протест фермерів у Варшаві (відео)

Лунають сирени і вибухи, горять шини: масштабний протест фермерів у Варшаві (відео)

Масштабний протест фермерів у Варшаві відбувається 6 березня. Тут палають шини і вибухають петарди, лунають сирени. Організатори очікують на мітинг понад 100 людей з усієї Польщі. Про це повідомляє Polsat News, передає НСН.

Вимоги аграріїв незмінні: вони виступають проти європейського «зеленого курсу» та імпорту з України.

Триває масштабний протест фермерів у Варшаві

Об 11:00 фермери розпочали акцію перед офісом прем’єр-міністра, що спричинило ускладнення руху транспорту по всьому місту. Під’їзні шляхи до столиці також заблоковані.

Ще до початку страйку з’явилась інформація про перші інциденти, пов’язані з масовою присутністю фермерів у столиці. Серед іншого, перед будівлею канцелярії прем’єр-міністра були підпалені шини, а також труна, яка символізувала польське сільське господарство.

За повідомленнями журналістів Polsat News, фермери несуть антиукраїнські плакати.

Ми тут, щоб розповісти прем’єр-міністру про те, що нам болить, про що він повинен знати. Зелений курс, все, що з ним пов’язано, і захист польських кордонів від напливу неконтрольованих продуктів з України, Росії та Білорусі. Це те, що нам болить…Цей Зелений курс – це кінець для нас усіх. Якщо уряд не захистить нас, ми пропадемо. Польща зникне. Ми всі об’єднані разом. В єдності – сила, ми не дозволимо розділити фермерів, – сказав один з лідерів протесту під час свого виступу.

За даними ЗМІ, фермерам не дозволили в’їхати до Варшави з тракторами – були встановлені загородження і шипи, щоб перешкодити фермерам в’їхати в столицю.

Після виступів демонстранти попрямували до будівлі Сейму – фермери вимагатимуть, щоб до них вийшов спікер Шимон Головня.

Що було раніше

Раніше повідомлялося, що поляки зупиняють і затримують пасажирські автобуси на кордоні.

Зокрема, на ПП «Ягодин-Дорогуськ» фермери навмисно затягували пропуск автобусів. Хоча їхній протест повинен стосуватись виключно промислових вантажівок

Напередодні прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск запропонував фермерам, які останні кілька місяців влаштовують масові протести в країні, зустрітись цієї суботи, 9 березня, для вирішення суперечливих питань.

Також польський прем’єр анонсував внесення до Сейму проєкту резолюції, яка закликає Єврокомісію запровадити санкції на імпорт продуктів харчування та сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі.

Ще новини України  світу: Фермери у Чехії вийшли на протест: відомо причину (відео)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×