1688
Регіони
1688

Російські окупанти знову обстріляли ЗАЕС

3b43d4813c533c69

Російські окупанти знову обстріляли ЗАЕС і території поблизу атомного об’єкта. На невеличкій ділянці зайнялася трава, але, на щастя, ніхто не постраждав.

11 серпня рашисти вкотре піддали обстрілам найбільшу в Україні та Європі Запорізьку атомну електростанцію.
Про це NNS дізнався з повідомлення телеграм-каналу “Енергоатом”.
Зафіксовано п’ять «прильотів» у районі комендатури станції – безпосередньо поруч із дільницею зварки та сховищем джерел випромінювання. На невеличкій ділянці зайнялася трава, але, на щастя, ніхто не постраждав. Однак ворог на цьому не зупинився.

Ще п’ять «прильотів» сталися в районі пожежної частини, яка розташована неподалік від ЗАЕС. Внаслідок обстрілів на станції не вдалося вчасно провести «перезмінку». Адже задля безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни розвернули назад в Енергодар. Допоки ситуація остаточно не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни.

Ситуація на станції наразі є контрольованою. Інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабліках, що нібито персонал у паніці полишає станцію, є фейковою та маніпулятивною. Це теж зброя, з якої росіяни намагаються нищити ЗАЕС, тому довіряйте лише офіційним джерелам.

Російські війська в Енергодарі: до чого може призвести захоплення ЗАЕС

To Top