Купити квартиру в Дніпрі

Росіяни намагалися прорвати кордон на півночі 3 лютого: бій тривав 1,5 години

Росіяни намагалися прорвати кордон на півночі 3 лютого. Ворожу ДРГ вдалося зупинити. Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв, передає НСН.

Події відбувалися на Сумщині поблизу Глухівської громади.

3 лютого о 18:20 на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної групи у складі десяти осіб. Відразу українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону. Вже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил, – розповів Наєв

За його словами, зазнавши втрат, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи. Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених. Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою прибула українська контрдиверсійна група.

Росіяни намагалися прорвати кордон на півночі 3 лютого: бій тривав 1,5 години

Звитяжний бій тривав протягом півтори години. Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону.

Росіяни намагалися прорвати кордон на півночі 3 лютого: бій тривав 1,5 години

Низький уклін кожному українському воїну, який стоїть на захисті нашої незалежності й робить все можливе для того, щоб наблизити нашу славетну Перемогу. Слава Україні! – написав Наєв

Ще новини України: У ЗСУ закликали евакуюватися жителів прикордонних районів на півночі України

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×