Купити квартиру в Дніпрі

Як курсуватиме транспорт у Києві під час тривог із 22 травня – пояснили у КМДА

Як курсуватиме транспорт у Києві під час тривог із 22 травня – пояснили у КМДА

У КМДА пояснили, як курсуватиме транспорт у Києві з 22 травня і чи потрібно другий раз платити за проїзд під час зупинки через тривогу

Із 22 травня наземний громадський транспорт у Києві під час оголошення повітряної тривоги везтиме пасажирів до найближчого укриття. Раніше у таких випадках рух автобусів, трамваїв та тролейбусів зупиняли.

Чи треба другий раз платити за проїзд під час зупинки транспорту, пояснили у КМДА, розповідає НСН.

Чи потрібно сплачувати повторно за проїзд

Вдруге сплачувати за проїзд у громадському транспорті після відбою тривоги не потрібно. Пасажири можуть продовжити користуватися транспортом на тому самому маршруті за вже сплаченими квитками протягом години.

Також зазначається, що трамваї під час повітряної тривоги везтимуть пасажирів до найближчої зупинки, автобуси та тролейбуси – до найближчої зупинки або розширення проїжджої частини – “кишені”.

Після відбою тривоги водій чекатиме 10 хвилин, а тоді відправиться за маршрутом. Пасажири, які вже оплатили проїзд, другий раз не будуть купувати квитки.

Як курсуватиме транспорт у Києві під час тривог із 22 травня

Як курсуватиме транспорт у Києві під час тривог із 22 травня

17 травня Рада оборони міста Києва ухвалила рішення про те, що у разі оголошення тривоги наземний транспорт міста має довезти пасажирів до найближчого укриття для населення, розташованого за маршрутом руху.

Водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття. Це може бути підземна станція метро, ​​підземний перехід, укриття у будинках тощо.

Додамо, що міська патрульна поліція контролюватиме зупинку громадського транспорту під час тривог.

Як відомо, кияни 19 січня створили петицію із проханням скасувати зупинку наземного транспорту під час повітряної тривоги. 11 березня цей запит набрав необхідну кількість голосів для розгляду, але поки що результатів немає.

Ще новини України: Автобусні зупинки колишнього СРСР в об’єктиві німецького фотографа (фото)

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×