Купити квартиру в Дніпрі

14
14

Що робити, якщо ноутбук залило водою – дії для порятунку пристрою

Працюючи за ноутбуком, людина може пити каву, чай або просто воду. І навіть один необережний рух може призвести до того, що рідина з чашки опиняється на клавіатурі. Що робити, якщо ноутбук залило водою

Фахівці розповіли як діяти, якщо вода потрапила на ноутбук. Про це повідомляють Новини України – НСН.

Що робити, щоб мінімізувати шкоду.

У цей момент необхідно заспокоїтись і діяти швидко.

Спочатку слід відключити ноутбук від мережі та вийняти батарею, якщо це можливо. Зробити це потрібно в перші секунди після попадання води на гаджет, доки вона не дісталася важливих деталей комп’ютера. Чим швидше вимкнути пристрій, тим більше шансів у майбутньому відновити дані на ньому.

Що робити, якщо ноутбук залило водою – дії для порятунку пристрою

Що робити, якщо ноутбук залило водою – дії для порятунку пристрою

Потім потрібно дістати із ноутбука зовнішній диск, флешки та інші підключені пристрої. Після цього необхідно відкрити комп’ютер до упору та перевернути його, щоб вода стікала. У цей момент можна використовувати безворсову серветку або паперові рушники, щоб зібрати зайву вологу.

Потім треба поставити гаджет у сухе, тепле та добре провітрюване приміщення, щоб він висихав. Це може зайняти від 24 до 48 годин.

У жодному разі не потрібно використовувати фен чи інші джерела тепла. Не варто ставити ноутбук на сонце чи використовувати рис. Вмикати пристрій можна лише тоді, коли ви на 100% впевнені, що він висох.

Якщо на ноутбук потрапила не вода, а, наприклад, солодка кава, то варто зробити ті ж дії, але перед включенням комп’ютера віднести його майстру для чищення.

Джерело

Ще новини України: Як посилити сигнал Wi-Fi вдома – 6 способів

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×