Купити квартиру в Дніпрі

638
638

Неприємний запах у ванній кімнаті – 3 способи вирішення проблеми

У ванній нерідко з’являється неприємний запах вогкості та каналізації. Вирішити проблему допоможуть прості народні засоби, які не вимагатимуть фінансових витрат

Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Неприємний запах у ванній кімнаті

1. Якщо у ванній з’явився неприємний запах, повітря стало затхлим, насамперед перевірте вентиляцію. Дуже важливо регулярно потрібно прочищати вентиляційні решітки і залишати двері прочиненими. Інакше у ванній підвищується рівень вологості, що веде до утворення цвілі на стінах.

2. У вигині сифону під раковиною або ванною може накопичуватися вода, через це виникає неприємний запах каналізації. Необхідно розібрати конструкцію, опустивши патрубок сифона у воду на 4 см.

3. Щотижня для боротьби з мікроорганізмами протирайте всі поверхні у ванній та туалеті розчином хлору. Для прочищення труб, видалення запаху та дезінфекції відмінно підійдуть сода та оцет.

Один раз на місяць необхідно засипати в слив раковини та ванни по пару ложок соди з гіркою. Потім залийте по півсклянки столового оцту і щільно закрийте пробкою. Залишіть на годину, а потім промийте проточною водою.

3 способи ремонту пошкодженого вікна після обстрілу

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×