Купити квартиру в Дніпрі

53
53

Cкандальна Ірина Фаріон негативно відгукнулася про Jerry Heil та alyona аlyona

Cкандальна Ірина Фаріон негативно відгукнулася про Jerry Heil та alyona аlyona (відео)

Cкандальна мовознавиця Ірина Фаріон негативно відгукнулася про Jerry Heil та alyona аlyona. Про своє відношення до переможців Нацвідбору 2024 вона розповіла в інтерв’ю «Хвиля Гір».

Колишня депутатка, мовознавиця і народна депутатка Ірина Фаріон сказала, що не цікавиться музичним конкурсом і скептично до нього ставиться, але її обурюють псевдоніми артисток.

Cкандальна Ірина Фаріон негативно відгукнулася про Jerry Heil та alyona аlyona

534561b287d2384ea7811f8bd1b65166

«Категорично не сприймаю тих двох. Але коли мені лізе в стрічку мого Facebook якась дивна ідентифікація — Аlyona Аlyona. А друга, якась взагалі, я не знаю, що це за назва. Просто фінал. Що з ними? Вони гібриди? Вони звідки? Альона приїхала з Саратова? Вона з Тули приїхала? Вона з Петербурга, з Москви, якщо вона Альона? Ім’я — це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великої Британії? З США? Та це ганебесько на цілий світ», сказала Ірина Фаріон

Вона додала, що не слухає попсу.

alyona alyona Jerry Heil teresa maria ukraine vidbir 2024

Нагадаємо, 4 лютого оголосили результати Нацвідбору Євробачення 2024. Цьогоріч перемогу здобув дует двох співачок alyona аlyon та Jerry Heil. Від жюрі та глядачів вони отримали 21 бали.

Тим часом гурт «Антитіла» заявив на недоречності участі України на Євробаченні. Оскільки, під час війни гроші потрібні на снаряди.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×