Купити квартиру в Дніпрі

7
7

В Японії вивели перших свиней для трансплантації людських органів

В Японії вивели перших свиней для трансплантації людських органів

В Японії вивели перших свиней для трансплантації людських органів. Зараз у країні зареєстровано близько 16 000 осіб, які чекають на донорські органи.

Але кожного року їх отримують їх отримують лише близько 3 відсотків. Про це йдеться на сайті Kyodo News.

У зв’язку з дефіцитом донорів в Японії компанія PorMedTec Co. оголосила, що вперше успішно виростила трьох генетично модифікованих свиней для використання в трансплантації людських органів та клітин. Тим часом у компанії підкреслили, що безпека такої трансплантації буде досліджуватися з подальшим тестуванням на тваринах.

В Японії вивели перших свиней для трансплантації людських органів

7be7dbf depositphotos 151113344 xl

Свиней вивела команда американської біотехнологічної компанії eGenesis, вивела свиней. Для цього вони використовували клітини, надані американською компанією у вересні 2023 року. Ці клітини мали десять різних генів, модифікованих для протистояння відторгненню людським організмом.

Запліднені яйцеклітини, отримані в жовтні за допомогою технології клонування соматичних клітин для створення генетично ідентичних особин, були пересаджені в матку сурогатної матері-свині. Троє поросят з’явилися на світ шляхом кесаревого розтину.

Після того, як буде підтверджено, що вони ростуть, поросята будуть передані в наукові інститути Японії для використання в дослідженнях з трансплантації органів іншим тваринам, наприклад, мавпам.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×