Купити квартиру в Дніпрі

232
232

Перше інтерв’ю «Николаевского Ванька»: скільки людей знають адміна телеграм-каналу та коли він зникне

Нещодавно відбулося перше адміністратора телерам-каналу «Николаевского Ванька». Він поспілкувався з журналістами журналу Elle.

Під час війни телеграм-канал невідомого автора шаленими темпами набрав  понад 2 мільйони підписників. На аноніма посилаються ЗМІ. В нього просять допомоги військові, а українці стежать за постами “Ванька” кожної повітряної тривоги і не тільки.

«Я думаю, це, можливо, через те, що канал різноплановий і контент на ньому змінюється час від часу, все залежить від купи факторів, пов`язаних із “основною роботою”. Люди довіряють, бо, мабуть, розуміють, що підводити їх ніхто не збирається», говорить автор анонімного телеграм-каналу.

2024 02 16 14 (1).00.39 (1)

Багатьох українців цікавить, хто є адміном популярного каналу. Дехто навіть припускає, що це голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім

«Не читаю ці версії, та й загалом якось байдуже, що там. Реальну інформацію знає від сили людей 15, не більше, переважно «колеги по цеху». Вони також самі працюють на результат, на все інше їм начхати», розповів співрозмовник.

Перше інтерв’ю «Николаевского Ванька»

nykolaevskyj vanek 1 632x356

Останнім часом він відчуває «демотивацію і неабияку втому», тому «тримати планку» йому стає все складніше.А після перемоги України канал, ймовірно, просто зникне.

«Я не думаю, що канал існуватиме після війни, принаймні таких планів немає. Я думаю, що канал зникне так само раптово, як і з`явився, але ще незрозуміло, як і коли закінчиться ця війна. Тому жодних думок про майбутній формат поки що немає», додав адмін «Николаевского Ванька»

На останок автор популярного телеграм-каналу побажав українцям витримки і терпіння.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×