46
46

Через «Дію» можна отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю

З 15 лютого через «Дію» можна отримати компенсацію за облаштування робочого місця особи з інвалідністю. Про це повідомили у Міністерстві економіки України, передає НСН.

«Для усунення бар’єрів на робочому місці ми запровадили в серпні минулого року програму компенсацій роботодавцям за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. Жодна людина не повинна відчувати бар’єрів, в якому б місці, чи на якій посаді вона б не працювала. Ми даємо роботодавцям можливість зробити робоче середовище для своїх працівників максимально комфортним та безпечним. Вони можуть придбати для співробітників з інвалідністю необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава компенсує їх вартість. Відтепер отримати таку компенсацію вони можуть швидше й простіше – через портал Дія», сказала міністр економіки Юлія Свириденко.

З початку запуску програми понад 100 роботодавців вже скористались такою можливістю та отримали майже 7 млн грн компенсації від держави за облаштування робочих місць

Через «Дію» можна отримати компенсацію за облаштування робочого місця особи з інвалідністю: що для цього потрібно

428246756 773174141510550 4151680484255665814 n

  • авторизуватися на порталі «Дія» за допомогою КЕП;
  • заповнити заяву: вказати дані про особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
  • прикріпити документи, які підтверджують працевлаштування, купівлю допоміжних засобів та довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчує інвалідність співробітника;
  • вказати IBAN свого рахунку;
  • підписати заяву КЕПом.

Рішення буде ухвалено впродовж 13 робочих днів, в разі позитивного – кошти надійдуть на рахунок впродовж 5 робочих днів.

Роботодавці можуть придбати для співробітників з інвалідністю необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава  компенсує їх вартість. За створення робочого місця для людей з 1 групою інвалідності компенсація складає до 106,5 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 71 тис. гривень.

Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×