67
67

Гранти для ФОП у чотирьох областях: як отримати до $5000

Гранти для ФОП у чотирьох областях: як отримати до $5000

Гранти для ФОП у чотирьох областях України надаються в рамках програми Данської ради у справах біженців. Стартував прийом заявок на отримання. Розповідаємо подробиці.

Благодійники допомагають підприємствам і підприємцям долати негативні наслідки війни та сприяємо збільшенню робочих місць. В рамках даного гранту можна отримати до $5000

Гранти для ФОП у чотирьох областях: хто і як може отримати

Хто може отримати допомогу?

Приймають заявки від підприємств і підприємців, розташованих у Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях.

У пріоритеті підприємства та ФОПи, які відчули негативні наслідки війни та реалізують чи виробляють товари або надають послуги для покриття базових потреб населення.

Грант може піти на покриття різноманітних витрат:

  • придбання обладнання
  • оплата оренди приміщення
  • оплата лізингу обладнання
  • інші актуальні потреби бізнесу

Додатково до гранту програма передбачає до 5 годин бізнес-консультацій (бухгалтерський облік, маркетинг, юридична допомога тощо).

Як отримати грант

Гранти для ФОП у чотирьох областях: хто може отримати до $5000

Умови участі:

  • Заповніть аплікаційну форму, що включає бізнес-план в довільній формі: https://bit.ly/3wQCQpo (згори оберіть зручну для вас мову)
  • Необхідно працевлаштувати мінімум на 6 місяців принаймні одну особу, яка постраждала від війни.
  • У встановлені терміни вам потрібно надати звіт про те, як отримані кошти були використані на цілі, визначені програмою.

Ваші скарги, звернення та пропозиції направляйте на пошту: UKR-feedback@drc.ngo або телефонуйте 0 800 33 95 18 (пн-пт 9:00-17:00).

Грантова допомога можлива завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Можливо, вам також буде цікаво: Як отримати допомогу від Данської ради у справах біженців

Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×