На Харьковщине начала работать первая в Украине линия, предназначенная для переработки упаковок Tetra Pak. Линию запустили на территории Змиевской бумажной фабрики.
Авторы проекта отметили, что его реализация приблизила Украину к стандартам Евросоюза в сфере переработки отходов. Линия предназначена для полного цикла переработки всех компонентов в упаковке.
Среди прочего, здесь можно перерабатывать алюминий и полиэтилен. На предприятии установили современное европейское оборудование, которое прошло сертификацию в большинстве развитых стран.
Теперь общая мощность линии, на которой будут перерабатывать картонную упаковку для пищевых продуктов и напитков, увеличилось на четверть. Линя позволяет перерабатывать около 15 тысяч тонн упаковки. Из нее можно изготовить около 4 тысяч тонн полиалюминиевых гранул, которые используют в производстве дорожного покрытия и мебели.
Кстати, недавно “НСН” писал:
В Украине планируют запретить продажу грибов
Единственная в Украине креветкова акваферма на Николаевщине[:ua]В Україні почали переробляти сміття на дорожнє покриття. Першу таку фабрику запустили під Харковом, повідомляє НСН, посилаючись на МЕТА. Автори відповідного проекту наголосили, що його реалізація наблизила Україну до стандартів Євросоюзу у сфері переробки відходів
На Харківщині почала працювати перша в Україні лінія, призначена для переробки упаковок Tetra Pak. Лінію запустили на території Зміївської паперової фабрики.
Автори проекту наголосили, що його реалізація наблизила Україну до стандартів Євросоюзу у сфері переробки відходів. Лінія призначена для повного циклу переробки всіх компонентів, що є в упаковці.
Серед іншого, тут можна переробляти алюміній та поліетилен. На підприємстві встановили сучасне європейське обладнання, яке пройшло сертифікацію в більшості розвинених країн.
Тепер загальна потужність лінії, на якій перероблятимуть картонну упаковку для харчових продуктів та напоїв, збільшилася на чверть. Ліня дозволяє переробляти близько 15 тисяч тонн упаковки. З неї можна виготовити близько 4 тисяч тонн поліалюмінієвих гранул, які використовують у виробництві дорожнього покриття та меблів.
До речі, нещодавно “НСН” писав:
“Сміття, закатане в банки”: рибні консерви українських виробників визнали небезпечними для здоров’я