3 продукти, які знижують імунітет і ослаблюють організм

Деякі продукти харчування значною мірою пригнічують роботу імунної системи. В результаті, людина стає беззахисною перед вірусами та бактеріями. Які 3 продукти погано впливають на організм

У раціоні сучасної людини значну частку в раціоні займають продукти та напої, які містять порожні калорії, які порушують злагоджену роботу імунної системи. Після вживання таких продуктів захисні сили організму виходять з ладу, стан імунітету різко погіршується. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

які продукти ослаблюють організм

Заморожені напівфабрикати

Напівфабрикати або готові до вживання продукти, що заморожуються, часто складаються з великої кількості рафінованих вуглеводів, гідрогенізованих жирів, містять консерванти та смакові добавки. Ці речовини збільшують термін придатності продукту і покращують його смак і текстуру, але вони пригнічують вплив на імунітет людини. Ще більше погіршують стан захисних сил організму велику кількість солі та цукру, якими багаті всі напівфабрикати та заморожені готові продукти.

gazirovka27.04

Солодкі газовані напої

Підсолоджувачі та цукрові спирти присутні у всіх видах солодких газованих напоїв. Ударна доза “порожніх” калорій збільшує інсулінорезистентність клітин людського організму і провокує виникнення запальних процесів у тканинах. Регулярне вживання газованих напоїв виснажують імунну систему, яка змушена боротися із постійними мікрозапаленнями. На захист від вірусів та патогенних бактерій сил у імунітету стає дедалі менше.

1600581158 0 0 3194 1797 1920x0 80 0 0 a31bc911fe52fc3e7bcecbf5ba381282

Спиртні напої

За даними вчених, люди, які регулярно п’ють алкоголь навіть у невеликих дозах, частіше страждають на серйозні вірусні інфекції, ніж ті, хто спиртне не вживає. Крім того, імунна система настільки пригнічується алкоголем, що у людей довго гояться рани, уповільнюється одужання від будь-яких хвороб.

Чим корисні сухофрукти для організму людини

Які продукти шкідливо їсти кожного дня

Названі продукти, які не варто купувати у супермаркеті

To Top