Купити квартиру в Дніпрі

Влада планує підняття тарифів на електроенергію та газ вже восени – що відомо

Влада планує підняття тарифів на електроенергію та газ вже восени - що відомо

Верховна Рада України розглядає питання можливого підняття тарифів на газ цієї осені. Також можуть підняти і ціни на електроенергію. Про це повідомив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко в ефірі Ранок.LIVE у п’ятницю, 28 червня.

Підняття тарифів на комунальні послуги

Попенко зазначив, що Верховна Рада розглядає питання можливого підняття тарифів на газ цієї осені. Наразі голосів “за” підвищення ціни недостатньо, але робота йде.

“Наскільки я знаю, Верховна Рада України серйозно розглядає питання можливого підняття тарифу на газ, на розподіл газу і тепло, вже цієї осені. Поки що немає достатньої кількості голосів, щоб за це проголосували, але робота йде”, — зазначив голова Спілки споживачів комунальних послуг.

Він додав, що міністерство останні декілька днів заперечує можливість підвищення вартості електроенергії, але водночас лунають заяви про необхідність підняття тарифів. Зокрема, народний депутат Нагорняк заявив, що тарифи потрібно підіймати до семи гривень.

“Можна очікувати чергове підняття тарифів вже восени навіть на електроенергію”, — заявив Попенко.

Відео з коментарем

Влада планує підняття тарифів на електроенергію та газ вже восени - що відомоВлада планує підняття тарифів на електроенергію та газ вже восени – що відомо

Раніше “Новини України – НСН” писали: Підвищення ціни на електроенергію – що буде із субсидіями після зміни тарифу

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×