Купити квартиру в Дніпрі

Не світлом єдиним – кабмін заговорив про підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду

Не світлом єдиним – кабмін заговорив про підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду

Незважаючи на чинний мораторій на підвищення тарифів на тепло, гарячу воду та розподіл газу до 1 квітня 2024 року, уряд України та Нафтогаз нібито розглядають можливість підвищення цін.

Про це повідомив експерт у галузі ЖКГ Олег Попенко в ефірі Юрія Романенка.

“Буквально годину чи дві тому мені повідомили, що Кабмін та Нафтогаз планують підняти вартість газу та вартість тепла. Це абсолютна новина особисто для мене”, – заявив Попенко.

За словами експерта, обговорюється підвищення вартості тепла та гарячої води в середньому на 20%, а ціни на газ можуть зрости на 20-25%.

Якщо зараз споживачі платять близько 7 гривень 96 копійок за кубометр газу, то після підвищення ціна становитиме близько 9,5 гривень.

Попенко зазначив, що поки не ясно, чи торкнеться підвищення тарифів лише юридичних осіб, таких як водоканали та теплокомуненерго, чи торкнеться також населення.

Незважаючи на чинний мораторій на підвищення тарифів на тепло, гарячу воду та розподіл газу до 1 квітня 2024 року, уряд України та Нафтогаз нібито розглядають можливість підвищення цін.

Олег Попенко

Розглядаються різні варіанти, включаючи затвердження нових тарифів для теплокомуненерго чи підвищення для них вартості газу з дозволом місцевій владі піднімати тарифи.

Експерт наголосив, що підвищення тарифів давно обговорювалося Світовим банком та іншими організаціями з метою покриття видатків та збільшення надходжень до бюджету.

Попенко висловив побоювання, що зростання цін призведе до збільшення заборгованості населення за комунальні послуги та може поставити під загрозу право власності на житло відповідно до “закону Третьякової” щодо домогосподарств.

Не світлом єдиним – кабмін заговорив про підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу водуНе світлом єдиним – кабмін заговорив про підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду

Не пропустить, раніше Новини України – НСН повідомляли, що Відключення електроенергії влітку – кого відключатимуть в першу чергу і чому хочуть підвищити тарифи на світло

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×