Купити квартиру в Дніпрі

Верховна Рада запровадила мораторій на підвищення комуналки

Верховна Рада запровадила мораторій на підвищення комуналки. Тарифи на опалення, газ та його доставку не підвищуватимуть до закінчення воєнного стану та півроку після нього.

29 липня на засіданні Верховної Ради України народні депутати запровадили заборону на підвищення тарифів на газ та тепло для населення.Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті “1 News”.

Як повідомляє нардеп Ярослав Железняк, рішення підтримали 260 народних депутатів.
“Мораторій діятиме під час воєнного стану в Україні плюс шість місяців після. Забороняється підвищувати для всіх категорій споживачів тарифи на послуги з розподілу природного газу; теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання); послуги з постачання теплової енергії та гарячої води”, написав депутат.
Законопроект також передбачає залучення міжнародної фінансової підтримки газового ринку на 125 млрд. грн. замість 188 млрд. грн., як планувалося раніше. Раніше Кабмін рекомендував залишити тарифи на комунальні послуги на рівні 24 лютого до закінчення воєнного стану. У першому читанні законопроект було ухвалено більше місяця тому.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×