Купити квартиру в Дніпрі

Що робитиме росія після захоплення Сєвєродонецька – прогноз розвідки Британії

Сєвєродонецьк на Луганщині вже на 80% зайнятий росіянами. І хоч українські військові б’ються там як леви, і навіть роблять спроби контрнаступів, влада вже заявляла, що ніхто не буде класти тисячі життів наших бійців, аби утримати місто. Військові експерти погоджуються, що в існуючих умовах українській армії краще відійти, аби зберегти сили для контрнаступу у подальшому. Що робитиме росія після захоплення Сєвєродонецька, спрогнозувала розвідка Британії, передає НСН, посилаючись на Європейську правду.

Росія взяла під свій контроль більшу частину Сєвєродонецька, і перш ніж переходити до подальших наступальних дій, російським військам знадобиться пауза, що може призвести до втрати частини набраного за останній тиждень імпульсу, – вважають у розвідці Британції.

Про це йдеться у свіжому розвідувальному огляді міністерства оборони Британії.

Попри захоплення росіянами більшої частини Сєвєродонецька, основна дорога, яка веде до сєвєродонецького котла, ймовірно, залишається під контролем України, зазначили у розвідці.

Що робитиме росія після захоплення Сєвєродонецька – прогноз розвідки Британії

Ще недавно українське місто Сєвєродонецьк жило щасливим мирним життям…

Що робитиме росія після захоплення Сєвєродонецька – прогноз розвідки Британії

… але прийшли “асвабадітєлі”

Але росія продовжує нарощувати локальні успіхи завдяки сильній концентрації артилерії. Захоплення міста коштує російським військам втрат, констатує розвідка.

Далі росіяни перейдуть до форсування річки Сіверський Донець, яка є природною перепоною на її напрямках наступу. Форсування є надзвичайно важливим для російських сил, у той час, як вони готуються переключити свою увагу з Луганської на Донецьку область.

Потенційні точки переправи російських військ включають місця між Сєвєродонецьком та сусіднім містом Лисичанськ і неподалік від недавно захопленого Лимана.

В обох місцях лінія річки, ймовірно, як і раніше, контролюється українськими силами, які зруйнували існуючі мости, йдеться в огляді.

“Ймовірно, росії знадобиться хоча б коротка тактична пауза, щоб передислокуватися до форсування річки та наступних атак углиб Донецької області, де українські збройні сили підготували оборонні позиції. Це може призвести до втрати частини імпульсу, набраного за останній тиждень”, – йдеться у зведенні.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×