5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

7724
7724

В АТБ можна отримати продукти безкоштовно – як це працює

В АТБ можна отримати продукти безкоштовно. Мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» поповнила партнерську мережу платформи єДопомога.

Користувачі соціальної платформи єДопомога тепер зможуть скористатися сертифікатами на придбання товарів в торговельній мережі «АТБ-Маркет».

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики, передає НСН.

Працює механізм такої онлайн-підтримки просто: кожен з охочих має змогу купити та передати тим, хто потребує, сертифікати на придбання продуктів харчування у будь-якому з понад тисячі магазинів найбільшої української торговельної мережі.

У наявності є сертифікати номіналом 200, 500 та 1000 гривень. Власне, ними можна здійснити оплату продуктів харчування та товарів першої необхідності в АТБ.

В АТБ можна отримати продукти безкоштовно - як це працює

Як отримати продукти в АТБ безкоштовно

  1. Найперше потрібно зареєструватись на платформі єДопомога
  2. Залиште заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів єДопомога мережу супермаркетів АТБ.
  3. Далі справа за благодійником. Він повинен оплатити сертифікат. Коли це станеться, людині надійде код в електронному кабінеті на платформі та/або SMS-повідомлення на номер мобільного телефону.
  4. Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Як стати благодійником?

  1. Перейдіть на платформу єДопомога.
  2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.
  3. Оплатіть обрану вами суму. Після оплати Заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися Передплатою на продукти протягом 30 календарних днів.

Після використання заявником допомоги благодійники, що пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про покупку, в якому буде зазначено перелік придбаних товарів.

Кілька важливих моментів

  • Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати.
  • Алкоголь та тютюн в перелік доступних товарів не входять.
  • Якщо людина протягом заявленого терміну не взяла продукти безкоштовно, то сертифікат генерується заново та може бути направлений іншому громадянину чи громадянці, які потребують підтримки.

Як повідомляється в офіційному релізі «АТБ», проєкт було створено Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації та ПРООН за фінансової підтримки Швеції. Мета платформи  «єДопомога» — забезпечення нагальних потреб громадян, котрі постраждали або були змушені змінити своє місце перебування у зв’язку з воєнною агресією.

Джерело

Грошова допомога в Дії: хто і як її зможе отримати

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×