Купити квартиру в Дніпрі

Чи діятимуть графіки відключення світла 28 червня – відповіли в “Укренерго”

Графіки відключення світла 29 червня, завтра, будуть застосовувати протягом усієї доби — з 00:00 до 24:00. Про це йдеться в повідомленні компанії, передають «Новини України – НСН». В «Укренерго» звернулися до абонентів із проханням заощаджувати електроенергію, коли вона є. Водночас живлення об’єктів критичної інфраструктури обмежуватись не буде. Як ми повідомляли раніше, На прифронтових територіях мають намір скасувати відключення світла, принаймні, зараз Кабмін працює над цією можливістю. Конкретні райони будуть визначені вже найближчими днями. Про зміни в методиках відключень світла розповів очільник “Укренерго” Володимир Кудрицький. Наразі схема відключень електроенергії дещо змінилася: тепер кожному обленерго призначається певна кількість черг для відключень. Ці черги розподіляються по всій країні в такий спосіб, щоб забезпечити більш рівномірний розподіл “тягаря відключень” між областями. В “Укренерго” очікують, що вже найближчими днями будуть визначені конкретні райони, які вже не відключатимуть.

Відключення світла 28 червня за графіками відбуватимуться протягом всієї доби. Їх будуть застосовувати по всіх областях України.

Про це повідомляють “Новини України – НСН” з посиланням на “Укренерго”.

“28 червня графіки відключень будуть застосовуватись впродовж всієї доби”, – зазначається у повідомленні  “Укренерго”.

В компанії зазначили, що живлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Однак, якщо до графіків будуть застосовані зміни, то “Укренерго” буде повідомляти окремо.

Чи діятимуть графіки відключення світла 28 червня – відповіли в “Укренерго”

Чи діятимуть графіки відключення світла 28 червня – відповіли в

Відключення електроенергії в Україні

На прифронтових територіях мають намір скасувати відключення світла, принаймні, зараз Кабмін працює над цією можливістю. Конкретні райони будуть визначені вже найближчими днями.

Наразі схема відключень електроенергії дещо змінилася: тепер кожному обленерго призначається певна кількість черг для відключень. Ці черги розподіляються по всій країні в такий спосіб, щоб забезпечити більш рівномірний розподіл “тягаря відключень” між областями.

В “Укренерго” очікують, що вже найближчими днями будуть визначені конкретні райони, які вже не відключатимуть.

Ще новини України: Відключення світла в Україні – чому в різних областях вимикають електрику на різну кількість годин

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×