Купити квартиру в Дніпрі

Аварійні відключення світла 12 лютого можливі у Києві та чотирьох областях України -“Укренерго”

аварійні відключення світла можливі у Києві та чотирьох областях України

Наразі в Україні дефіциту потужності немає, але у разі збільшення споживання електроенергії аварійні відключення світла можуть ввести у Києві та ще чотирьох областях

Про це повідомляє НСН з посиланням на “Укренерго”.

Зазначається, що росіяни продовжують спроби завдати ударів по енергосистемі України. Так, вночі Повітряні сили ЗСУ збили п’ять дронів, які атакували критичну інфраструктуру баражуючими боєприпасами на південно-східному напрямку.

Аварійні відключення світла 12 лютого можуть застосувати у Києві та чотирьох областях України

Аварійні відключення світла 12 лютого можливі у Києві та чотирьох областях України -"Укренерго"

Тим часом споживання електроенергії залишається значним у зв’язку зі зниженням температури, хоча й меншим, ніж у будній день.

При цьому дефіциту потужності немає завдяки цілодобовій роботі ремонтних бригад та введенню в роботу двох блоків АЕС, а також зниженню споживання у вихідний день.

Ліміти споживання на сьогодні не доводились. Але в разі збільшення споживання можуть бути застосовані аварійні відключення. Зокрема, це стосується Києва та Київської, Одеської, Хмельницької та Житомирської областей, де в міру зростання споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення.

Окрім того, в Одеській області тривають ремонтні роботи. Також тривають роботи на всіх інших об’єктах, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів та атак безпілотників росіян.

День, коли буде світло – оприлюднено графік по областях

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×