Купити квартиру в Дніпрі

Тимчасовий захист для українських біженців в ЄС продовжено – названо дату

Тимчасовий захист для українських біженців в ЄС продовжено – названо дату

Тимчасовий захист для українських біженців в ЄС продовжено. Відповідне рішення сьогодні, 25 червня, ухвалила Рада Європи.

Про це «Новини України – НСН» повідомляють з посиланням на «Європейську правду».

Рада ЄС у вівторок, 25 червня, ухвалила рішення про продовження тимчасового захисту до 4 березня 2026 року для понад 4 мільйонів українців, які тікають від російської агресії.

Механізм тимчасового захисту був запущений 4 березня 2022 року. Прийняте сьогодні рішення про продовження не змінює рішення від березня 2022 року щодо категорій осіб, на яких поширюється тимчасовий захист.

Що дає тимчасовий захист для українських біженців в ЄС

Директива про тимчасовий захист надає українцям право на проживання, доступ до ринку праці, житло, соціальну, медичну та іншу допомогу.

Вона також допомагає державам-членам впорядковано та ефективно управляти прибуттям людей.

День за днем Росія тероризує український народ своїми бомбардуваннями. Це небезпечні обставини. Ті, хто втік від російської агресії, можуть і надалі розраховувати на нашу солідарність, – зазначила державний секретар Бельгії з питань притулку та міграції Ніколь де Мур, яка представляє країну, що нараз головує в Раді ЄС

Станом на сьогодні майже 4,2 мільйона осіб, переміщених з України, користуються тимчасовим захистом в ЄС, серед яких третина – діти.

11 червня Європейська комісія запропонувала продовжити тимчасовий захист для осіб, які рятуються від російської агресії проти України, ще на один рік – з 5 березня 2025 року до 4 березня 2026 року.

Ще новини України і світу: Як українцям у Швеції отримати дозвіл на проживання та громадянство у 2024 році

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×